Palvelua parhaimmillaan

Loistava palvelumme syntyy henkilökuntamme ammattitaidon, kokemuksen ja hiotun toimitusprosessin yhdistelmästä

Myynti, talous ja hallinto

Markku Köngäs

Yrittäjä | Tuotanto | Esiintymislavat

 

+358 20 745 9651

 

markku@eventworks.fi

Kim Jannè

Myynti | Tuotanto | Asiakkuudet

 

+ 358 20 745 9653

 

kim@eventworks.fi

Kirsi Köngäs

Talous ja hallinto

 

+358 20 745 9655

 

kirsi@eventworks.fi

Tarjouspyynnöt: Kim Jannè tai Markku Köngäs

Suunnittelu ja toteutus

Niko Särkikangas

valo- ja kuvatekniikka

 

+358 40 143 3674

 

niko@eventworks.fi

Pete Jaako

valo- ja kuvatekniikka

 

+358 20 745 9658

 

pete@eventworks.fi

Varasto

Teppo Lamsijärvi

+358 40 359 9936

 

teppo@eventworks.fi

Tapahtumamyynti

Kirsi Köngäs

VIP-myynti, yhteistyöpaketit, myyntipaikat

 

+358 20 745 9655

 

kirsi@eventworks.fi

Korundi / AV-tekniikka / Rovaniemi

Ismo Lassila

0405110083

 

ismo@eventworks.fi

Yhteistyössä:

Levin AV-palvelu

Antti Punkki

ProAV-konsultti, tekninen suunnittelu, mediaserverit

 

+358 40 764 6832

 

punkki@leviav.fi

Eventviihde Oy

Kirsi Köngäs

DJ- ja karaokepalvelut

 

+358 20 745 9655

 

kirsi@eventworks.fi

Sähköiset laskutusosoitteemme:

EventWorks Oy, 0484890-6

Verkkolaskuosoite: FI8654753120000483

Operaattori: Osuuspankki (OKOYFIHH)

Aineistomuoto: Finvoice

Verkkotehtaankatu 18

FIN-95420 TORNIO

puh: 020 745 9650

Toimipisteemme palvelee arkisin

Ma - Pe 09:00 - 15:00

Ota Yhteyttä

 

Lähetetään viestiä...

Tapahtui virhe, yritä myöhemmin uudestaan.

Viesti lähetetty.

Copyright © 2017 Eventworks Oy.