Palvelua parhaimmillaan

Loistava palvelumme syntyy henkilökuntamme ammattitaidon, kokemuksen ja hiotun toimitusprosessin yhdistelmästä

Myynti, talous ja hallinto

Markku Köngäs

Yrittäjä | Tuotanto | Esiintymislavat

 

+358 400 688 517

 

markku@eventworks.fi

Kim Jannè

Myynti | Tuotanto | Asiakkuudet

 

+ 358 40 187 4662

 

kim@eventworks.fi

Kirsi Köngäs

Talous ja hallinto

 

+358 40 161 4765

 

kirsi@eventworks.fi

Tarjouspyynnöt: Kim Jannè tai Markku Köngäs

Suunnittelu ja toteutus

Niko Särkikangas

valo- ja kuvatekniikka

 

+358 40 143 3674

 

niko@eventworks.fi

Varasto

Teppo Lamsijärvi

+358 40 359 9936

 

teppo@eventworks.fi

Tapahtumamyynti

Kirsi Köngäs

VIP-myynti, yhteistyöpaketit, myyntipaikat

 

+358 40 161 4765

 

kirsi@eventworks.fi

Korundi / AV-tekniikka / Rovaniemi

Ismo Lassila

+358 40 511 0083

 

ismo@eventworks.fi

Yhteistyössä:

Levin AV-palvelu

Antti Punkki

ProAV-konsultti, tekninen suunnittelu, mediaserverit

 

+358 40 764 6832

 

punkki@leviav.fi

Eventviihde Oy

Kirsi Köngäs

DJ- ja karaokepalvelut

 

+358 40 161 4765

 

kirsi@eventworks.fi

Laskutusosoitteemme:

Olemme siirtyneet sähköiseen laskutukseen ja toivomme saavamme laskut ensisijaisesti sähköisessä muodossa. Mikäli yrityksellänne ei ole mahdollisuutta toimittaa verkkolaskuja tai lähettää laskuja sähköpostilla, voitte lähettää paperilaskut edelleen toimipaikkamme osoitteeseen.

LATAA LASKUTUSOHJEET TÄSTÄ

Verkkotehtaankatu 18

FIN-95420 TORNIO

Toimipisteemme palvelee arkisin

Ma - Pe 09:00 - 15:00

Ota Yhteyttä

 

Lähetetään viestiä...

Tapahtui virhe, yritä myöhemmin uudestaan.

Viesti lähetetty.

Copyright © 2017 Eventworks Oy.